Styrelsen

Ordförande

Astrid Tingström
Tel:0703195386
Mail:Ordf@elin.se

Skattmästare

Macrus Andersson
Tel:070 063 48 04
Mail:ekonomi@elin.se

IT-ansvarig

Henrik Ström
Tel:0709 11 50 89
Mail:it@elin.se

Ordförande Utbildningsutskottet

Camilla Rosales
Tel:073 987 36 25
Mail:uu@elin.se

1:e Vice ordförande med utbildningsansvar

Madeleine Johansson
Tel:073 983 52 82 
Mail:Utbildning@elin.se

Intendent

Ray Benson
Tel:070 878 22 76
Mail:Intendent@elin.se

Ordförande ELIN Club

Malcolm Jobe
Tel:076 574 02 14
Mail:club@elin.se

Ordförande internationella utskottet

Nina Krauter
Tel:0049 15789158918
Mail:iu@elin.se

Ordförande Marknadsföringsutskottet

Annie Engström
Tel:073 081 40 30
Mail:mafo@elin.se

2:e Vice ordförande med näringslivsansvar

Simon Daveby
Tel:072 734 64 31
Mail:Naringsliv@elin.se

Informationsansvarig

Stina Ahlmark
Tel:072 566 69 62
Mail:Info@elin.se

Ordförande ELIN Players

Nalitha Parasnis
Tel:070 792 75 06
Mail:Players@elin.se

Ordförande näringslivsutskottet

Alice Eriksson
Tel:073 513 85 01
Mail:nu@elin.se