Ordförande

Sara Weberyd
Tel: 076-830 66 65

Mail:Ordf@elin.se

Skattmästare

Jacob Wiss
Tel:072-358 64 95
Mail:ekonomi@elin.se

IT-ansvarig

Simon Åkesson
Tel:073 809 67 60
Mail:it@elin.se

Ordförande Utbildningsutskottet

Lisa Nordlöf
Tel:076-128 97 74
Mail:uu@elin.se

1:e Vice ordförande med utbildningsansvar

Oskar Pohjanen
Tel:070 924 8010 
Mail:Utbildning@elin.se

Intendent

Oscar Fajerson
Tel:076 145 50 05
Mail:Intendent@elin.se , amo@elin.se

Ordförande ELIN Club

Marielle Nyqvist
Tel: 076-184 98 64
Mail:club@elin.se

Ordförande internationella utskottet

Konstantin Hubert Cibura
Tel:+49 176-29822121
Mail:iu@elin.se

 

Ordförande Marknadsföringsutskottet

Filip Nilsson
Tel:073-029 00 68
Mail:mafo@elin.se

2:e Vice ordförande med näringslivsansvar

Klara Henriksson
Tel:070-548 25 57
Mail:Naringsliv@elin.se

 

Informationsansvarig

Wiktoria Hjerth
Tel: 073-027 98 60
Mail:Info@elin.se

Ordförande ELIN Players

Isabelle Geeber
Tel:073 554 53 53
Mail:players@elin.se

Ordförande näringslivsutskottet

Sanna Olsson
Tel:073-061 26 62
Mail:nu@elin.se