Styrelsen

Ordförande

Astrid Tingström
Tel:070 319 5386
Mail:Ordf@elin.se

Skattmästare

Macrus Andersson
Tel:070 063 4804
Mail:ekonomi@elin.se

IT-ansvarig

Johan Jyrinki
Tel:070 985 25 79
Mail:it@elin.se

Ordförande Utbildningsutskottet

Linnéa Falk
Tel:076 70 80 405
Mail:uu@elin.se

1:e Vice ordförande med utbildningsansvar

Emma Johansson
Tel:073 855 8670 
Mail:Utbildning@elin.se

Intendent

Magnus Holm
Tel:070 971 35 29
Mail:Intendent@elin.se
amo@elin.se

Ordförande ELIN Club

Malcolm Jobe
Tel:079 078 2834
Mail:club@elin.se

Ordförande internationella utskottet

Nina Krauter
Tel:0049 15789158918
Mail:iu@elin.se

Ordförande Marknadsföringsutskottet

Annie Engström
Tel:073 081 40 30
Mail:mafo@elin.se

2:e Vice ordförande med näringslivsansvar

Simon Daveby
Tel:072 734 6531
Mail:Naringsliv@elin.se

Informationsansvarig

Stina Ahlmark
Tel:072 566 69 62
Mail:Info@elin.se

Ordförande ELIN Players

Jennifer Lindén
Tel:073 500 2954
Mail:players@elin.se

Ordförande näringslivsutskottet

Alice Eriksson
Tel:073 513 85 01
Mail:nu@elin.se