Ordförande

Ebba Jonsson
Tel:070-968 10 68
Mail:Ordf@elin.se

Skattmästare

Axel Pettersson
Tel:070-943 93 85
Mail:ekonomi@elin.se

IT-ansvarig

Axel Thomsen
Tel:072 220 97 95
Mail:it@elin.se

Ordförande Utbildningsutskottet

Melinda Svensson
Tel:070-293 33 04
Mail:uu@elin.se

1:e Vice ordförande med utbildningsansvar

Marcus Wennman
Tel:070 924 8010 
Mail:Utbildning@elin.se

Intendent

Anton Wigren
Tel:076 145 50 05
Mail:Intendent@elin.se , amo@elin.se

Ordförande ELIN Club

Vanda Björklund Engström
Tel: 070-434 00 62
Mail:club@elin.se

Ordförande internationella utskottet

Anika Wiese
Tel:+49 160 948 101 27
Mail:iu@elin.se

Ordförande Marknadsföringsutskottet

Felicia Karlsson
Tel:073-029 00 68
Mail:mafo@elin.se

2:e Vice ordförande med näringslivsansvar

Hanna Åberg
Tel:076-941 77 94
Mail:Naringsliv@elin.se

Informationsansvarig

Matilda Läckgren
Tel: 076-822 55 55
Mail:Info@elin.se

Vice IT-ansvarig

Sophia Silfvercrantz
Tel:073 554 53 53
Mail:it@elin.se

 

Ordförande näringslivsutskottet

Johanna Holmgren
Tel:070-551 56 62
Mail:nu@elin.se