Styrelsen

Styrelsen

Elins styrelse består av utvalda medlemmar som representerar Elin för att föra arbetet framåt.

Ordförande

Lisa Ivarsson

Tel: 070 -370 48 65

Mail: Ordf@elin.se

1:e Vice ordförande med utbildningsansvar

Alexandra Donis Berggren

Tel: 070-522 39 68

Mail: Utbildning@elin.se

2:e Vice ordförande med näringslivsansvar

Oskar Larsson

Tel: 070 -561 20 04

Mail: Naringsliv@elin.se

Skattmästare

Jennica Hedman

Tel: 070 -944 25 58

Mail: ekonomi@elin.se

Intendent

Axel Ljunghammer

Tel: 070- 655 45 51

Mail: Intendent@elin.se , amo@elin.se

Informationsansvarig

Nickolina Hedenlund

Tel: 070-659 92 99

Mail: Info@elin.se

IT-ansvarig

Vilma Hill

Tel: 072- 520 19 64

Mail: it@elin.se

Ordförande ELIN Club

Andrea Lidström

Tel: 072-706 25 53

Mail: club@elin.se

Ordförande Marknadsföringsutskottet

Julius Ramb

Tel: 070 -415 10 82

Mail: mafo@elin.se

Ordförande Utbildningsutskottet

Izabel Wästlund

Tel: 076 -138 10 27

Mail: uu@elin.se

Ordförande internationella utskottet

Luca Wallner

Tel: +316 1156 9146

Mail: iu@elin.se

Ordförande näringslivsutskottet

Angelica Hällström

Tel: 076-843 85 56

Mail: nu@elin.se

Ordförande ELIN Players

Ella Filipsson

Tel: 

Mail: players@elin.se

Translate »