Styrelsen

Styrelsen

Elins styrelse består av utvalda medlemmar som representerar Elin för att föra arbetet framåt.

Ordförande

Sara Weberyd

Tel: 076-830 66 65

Mail: Ordf@elin.se

1:e Vice ordförande med utbildningsansvar

Oskar Pohjanen

Tel: 070 924 8010 

Mail: Utbildning@elin.se

2:e Vice ordförande med näringslivsansvar

Klara Henriksson

Tel: 070-548 25 57

Mail: Naringsliv@elin.se

Skattmästare

Jacob Wiss

Tel: 072-358 64 95

Mail: ekonomi@elin.se

Intendent

Oscar Fajerson

Tel: 076 145 50 05

Mail: Intendent@elin.se , amo@elin.se

Informationsansvarig

Wiktoria Hjerth

Tel: 073-027 98 60

Mail: Info@elin.se

IT-ansvarig

Simon Åkesson

Tel: 073 809 67 60

Mail: it@elin.se

Ordförande ELIN Club

Marielle Nyqvist

Tel: 076-184 98 64

Mail: club@elin.se

Ordförande Marknadsföringsutskottet

Filip Nilsson

Tel: 073-029 00 68

Mail: mafo@elin.se

Ordförande Utbildningsutskottet

Lisa Nordlöf

Tel: 076-128 97 74

Mail: uu@elin.se

Ordförande internationella utskottet

Konstantin Hubert Cibura

Tel: +49 176-29822121

Mail: iu@elin.se

Ordförande näringslivsutskottet

Sanna Olsson

Tel: 073-061 26 62

Mail: nu@elin.se

Ordförande ELIN Players

Isabelle Geeber

Tel: 073 554 53 53

Mail: players@elin.se